Kampanyalar

Borajet` den Gazilere İndirim

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Kampanya Ara

Borajet` den Gazilere İndirim

2008 yılında kurulan bölgesel havayolu şirketi Borajet, Şehit ailelerine, Gazi ve Gazi eşi ve çocuklarına 31 Mart 2014 tarihine kadar Türkiye tüm  iç hat seferlerinde yapacakları yolculuklarda %50 indirim imkanı sunuyor.

ERKEN TERHİS ALAN ASKERLERE MÜJDE

Zorunlu askerlik süresinin 12 aya düşürülmesinden sonra askeriyeden terhisler verilmeye başlandı. Borajet Havayolları, erken terhis olan askerlere, ailelerine daha erken kavuşsunlar diye, uçak biletinde %20 oranında indirim uygulaması başlattı.

POLİSLER DE İNDİRİMLİ UÇACAK

Öte yandan Borajet, 31 Mart 2014 tarihine kadar emniyet teşkilatı mensupları polislere de tüm iç hatlar seferlerinde %20 indirim imkanı sunuyor.

Borajet Havayolları`ndan yapılan açıklamada, yapılan indirimlere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşlarının da dahil olduğu belirtildi.

Borajet` den Gazilere İndirim Yazısı ile Alakalı Yazılar

Borajet
Borajet
Borajet, yepyeni ve deneyimli kadrosu, kaliteli, konforlu hizmet anlayışı ve emniyetli uçaklarıyla, daha önce uçulamayan birçok noktayı birbirine bağlıyor. Borajet’in ayrıcalıklı uçuşlarıyla bir an once tanışın, gökyüzünde yepyeni ve özel bir seyahat deneyiminin keyfini yaşayın.
 
Borajet` ten Ücretsiz Servis
Borajet` ten Ücretsiz Servis
Borajet Edremit ücretsiz yolcu servis hizmetimiz başlamıştır. Servis kullanımlarında ilgili uçuşa ait elektronik biletin, biniş kartının veya cep telefonuna gelen kısa mesajın ibraz edilmesi zorunludur.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları