Haberler

THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Haber Ara

THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi

THY Genel Müdürlük binasında düzenlenen törende THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, yaptığı bir konuşmada global olarak yüzde 20`lik bir büyüme sağladıklarını belirterek şunları söyledi:

“Bu sistem geniş gövdeli uçaklarımızda hizmet verecek. Bu uçak kapasitemiz 2020 yılında 90’ı aşacaktır. Şu anda 15 uçakta bu hizmet verilecek. Bu rakam 2015 yılı sonuna kadar 29’a çıkacaktır. THY 1,2 Milyar dolardan 17,5 Milyar dolarlık bir güce ulaşmıştır. 261 uçağımızla 108 ülkeye uçuyoruz. Dünyada en çok ülkeye uçan şirketiz. Nisan’da San Fransisco’ya, Mexico Cıty, Caracas ve Cuba’ya uçacağız. Hizmet kalitesini kapı girişinden, ulaşılan havalimanının çıkış kapısına kadar yapılan hizmet olarak görüyoruz. Anlık haber çok önemli. Son bir yıldır AA ile ortak bir çalışma yapıyoruz. Hizmet kalitemizi arttırmak için bu anlaşmayı yaptık. Doğru haberi en kısa zamanda yolcumuza ulaştıracağız.”

UÇAK KAÇIRMALARINDA İNTERNET YAYINI KESİLECEK

Hamdi Topçu bir soru üzerine uçak kaçırılma esnasında yapılacak işlemler ile ilgili olarak ise, “O andaki internet yayını da muhtemelen kesilecek. Bir karartma ve filtrelemeden ziyade olağan üstü bir durum bu” dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan AA Genel Müdürü Kemal Öztürk ise Türkiye’nin iki bayrak taşıyan kurumunun güçlerini birleştirdiğini belirterek şöyle konuştu:

“Yakın bir tarihe kadar Türkiye’nin uluslar arası platformda yabancı dildeki sesini hep Avrupalı ajanslar yapıyordu. Buradan hareket ederek sesimizi dünyaya duyurmak için ilk önce Arapça ve Boşnakça’dan başlayarak yeni bir yayın politikası izledik. THY ile de bir yıldır çalışıyoruz. Ülkemizin milli hava yolunun haber ve fotoğraf ihtiyacını ülkenin milli bir ajansı yapmaya başladı. Haberlerimiz en fazla beş dakika içinde canlı olarak uçaklarımıza ulaşacak. Bu gelişmede en büyük rehberimiz THY oldu. Onların globalleşme programlarını örnek aldık”

İmza töreninden sonra THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, AA Genel Müdürü Kemal Öztürk’e önünde adı yazılı bir Boeing 777 tipi maket uçak armağan ederken, AA Genel Müdürü Öztürk de Topçu`ya üstünde bir haber güvercini olan plaket verdi.

THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi Yazısı ile Alakalı Yazılar

Türkiye Hava Trafiği
Türkiye Hava Trafiği
Türkiye` nin üzerinden tam da şu anda kaç tane uçak geçiyor, nereden geliyor nereye gidiyor, uçaklar hangi havayolu firmasına ait, hangi marka ve model uçaklar merak ediyor musunuz? Yanıtınız "Evet" ise, işte bu güncel hava sahası haritası tam size göre.
 
Air Berlin 2014 ikinci çeyrekte kar ettiğini açıkladı
Air Berlin 2014 ikinci çeyrekte kar ettiğini açıkladı
Geçmişinde finansal çalkantılar yaşayan Air Berlin firması sonunda 2014 yılının ikinci çeyreğinde 8,6 milyon euro kar ettiğini açıkladı.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları