Burdur, Türkiye

Burdur Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Yurtiçi Online Bilet

Burdur şehrine uçakla gitmenin alternetiflerini bulun

Fikir Paylaş

Anadolujet Kocaeli` ye Uçuruyor

Anadolujet Kocaeli` ye Uçuruyor
Halkın havayolu AnadoluJet, yediden yetmişe herkesi en uygun fiyatlarla istediği noktaya ulaştırmaya devam ediyor. AnadoluJet, 20 Ocak – 31 Mart 2014 tarihleri arasında “Kocaeli Aktarma Kampanyası” ile Kocaeli’ni Ankara aktarmalı olarak Türkiye’nin dört bir yanına 99 TL’ye uçuracak.

Burdur Hakkında

Burdur Şehir Rehberi
Burdur, ilk insanların yaşadıkları yerleşim yerleri, antik kentleri ve Türk İslam eserleri ile önemli bir turizm merkezidir. Akdeniz Bölgesi`nin iç kısmında bulunan Burdur ili doğu ve güneyden Antalya, batıdan Denizli, güneybatıdan Muğla, kuzeyden Afyon, kuzeydoğudan ise Isparta ile komşudur. Çeşitli kaynaklar ve arkeolojik bulgular, antik dönemde Pisidia olarak adlandırılan bölgede yer alan Burdur ilinde Paleolitik Çağdan bu yana yaşanıldığını göstermektedir.
 

Burdur Şehrine Uçuşlar

Teknolojinin, ekonominin ve sosyalliğin gelişmesi sonucu uçak biletleri Türkiye' de şehirler arası ulaşımın vazgeçilmez bir unsuru olmuştur. Günümüzde insanlar, artık yorucu otobüs veya tren yolculukları bir yana dursun; kendi aracından bile vazgeçip uçak ile seyahatin rahatlığını yaşamak istemektedirler. Biz de ucakbiletiarabul.com olarak yurtiçi seyahatlerinde uçak rahatlığını tercih etmek isteyen kıymetli misafirlerimize tüm yurtiçi uçuşlar ve bu uçuşları gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını tek ekranda topladığımız online uçak bileti sistemimizi sunmaktayız.

Uçak bileti sistemimiz ; sade tasarımı, güçlü altyapısı ve güvenli ödeme imkanı ile bir kez kullananların sürekli tercih ettiği bir online bilet sistemdir. Siz sadece kalkış havalimanını, varış havalimanını ve tarihi seçiyorsunuz; biz o güzergahtaki tüm yurtiçi uçuşları parmağınızın ucuna getiriyoruz. Geriye sadece dilediğiniz uçuşu seçmek, almak ve uçmak kalıyor!

Burdur, coğrafi konum, jeolojik yapı ve su kaynaklarına yakınlığı itibari ile çok eski çağlardan günümüze kadar çok çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Bu özelliği de Burdur` un Türkiye` deki en önemli tarihi kalıntılarından bazılarına ev sahipliği yapmasını sağlamıştır. Dolayısı ile turizm, özellikle tarih - kültür turizmi Burdur` un en önemli tanıtım araçlarından biridir.

Burdur` a uçakla gitmek günümüzde çok kolay bir ulaşım yöntemi değildir malesef. Çünkü Burdur` da henüz sivil bir havalimanı işletmesi yoktur. Burdur` a havayolu ulaşımı sağlamak isteyen yolcular civar illerdeki havalimanlarına uçak bileti alıp, inişten sonra karayolu ile Burdur` a gitmektedirler. Örneğin Isparta Havalimanı, Antalya Havalimanı, Burdur` a yakın havalimanları arasındadır. Uçuş yoğunluğu ve sefer sıklığı nedeni ile Antalya Havaalanı daha çok tercih edilen havaalanıdır.

Siz de ekonomik Burdur uçuşu için en uygun seferleri tek ekranda görmek ister misiniz? Bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimiz ile Burdur` a uçak seyahati yapmak isteyen misafirlerimiz Burdur` a en yakın havalimanları için anında online bilet satın alabiliyor. Siz de yurtiçi uçuşunuzu seçin, alın ve ekonomik uçun.

Yurtiçi Uçak Bileti Haberleri

Ankara Çanakkale Uçuşları Tekrar Başlıyor
Ankara Çanakkale Uçuşları Tekrar Başlıyor
Çanakkale Havaalanı’nın onarımda olması sebebiyle durdurulan uçak seferleri, 24 Mart 2014`te tekrar başlıyor. Seferler, sadece Çanakkale-Ankara arasında ve haftanın dört günü yapılacak.
 
Ardahan - Artvin Ortak Havalimanı Yolda
Ardahan - Artvin Ortak Havalimanı Yolda
Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu, "Ardahan - Artvin Ortak Havaalanı" projesi yani Ardahan ve Artvin illerini kapsayacak olan bölgesel hava limanının yapılması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü söyledi.
 

Haritada Burdur Şehrine Uçuşlar

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları