BORAJET

Borajet Mardin Adana Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

BORAJET Bilet

Mardin şehrinden Adana uçuşlarını görün

Fikir Paylaş

Mardin Hakkında

Mardin Şehir Rehberi
Mardin, mimari, etnografik, arkeolojik, tarihi ve görsel değerleri ile zamanın durduğu izlenimini veren Güneydoğunun şiirsel kentlerinden biridir. Mardin`de, farklı dini inanışlar paralelinde, sanatsal açıdan da tarihi değeri olan camiler, türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri dini eserler barındırmaktadır.

Adana Hakkında

Adana Şehir Rehberi
Adana, antik dönemde Kilikya bölgesinin en önemli kentleri arasındaydı. Efsaneler adını Gök Tanrısı Uranus`un oğlu Adanus`tan aldığını söylese de, Hattuşaş`da bulunan ve M.Ö. 1350 yılına tarihlenen bir taş tablette "Uru Adania" ismine rastlanır. Yaklaşık 4000 yıldır, ismi değişmeden günümüze kadar gelebilen en eski kentlerdendir Adana.
 

Borajet ile Mardin - Adana

Borajet firması, ilk kurulduğunda özellikle kalabalık grup işadamlarına VIP hava taşımacılığı sunan bir nevi hava taksi olarak hizmet vermeyi planlamaktaydı. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ve titiz hizmeti sonucu Borajet , yurtiçi uçuşlar yapan havayolu firmalarından oluşan devler liginde boy göstermeye başladı. Özellikle seçtiği uçuş ağı ile Borajet uçak biletlerini daha tercih edilebilir yapan firma, birkaç havaalanına tek uçan havayolu firması olarak da bilinmektedir. Örneğin Uşak, Edremit ve Gazipaşa havalimanlarına düzenlenen Borajet uçuşları yoğun talep görmektedir.

Peki, bizim internet sitemizin diğerlerinden farkı nedir? Öncelikle, karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizde sadece Borajet uçak biletlerini değil, aynı havalimanına uçan tüm firmaları görüntüleyebilirsiniz. Örneğin Ankara` dan Gazipaşa` ya uçak bileti bakmak istediğinizde size Borajet seferleri ile birlikte aynı rotada uçan diğer havayolu şirketlerinin de seferlerini getirir. Böylece siz de firmaları karşılaştırır, dilediğiniz uçuşa online bilet alırsınız.Mardin şehri, sıradan bir Doğu Anadolu şehrinden farklı olarak tarihi ve doğal güzellikleri ile tam bir açık hava müzesidir. Yapboz gibi ahenkle yan yana dizilmiş Mardin taş evleri, evlerin içerisindeki mimari dokunuşları ve tarihin yok edemediği eşsiz eşyalar Mardin` e gelmeniz için gereken onlarca sebepten sadece birkaç tanesidir. Şehirde binlerce yıldır süregelen mimari doku neredeyse hiç bozulmamış,; medreseler, camiiler, kiliseler ve kaleler bu dokuyu bir bir süslemiştir.

1999 yılında faaliyete geçen Mardin Havaalanı, günümüzde özellikle Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Sunexpress için vazgeçilmez sefer noktalarından biri olmuştur. Siz de Mardin` e uçak bileti almak veya Mardin` den uçak ile ayrılmak istiyorsanız, hiç yerinizden bile kalkmadan Mardin online uçak biletinizi bizim sistemimizden satın alabilirsiniz. Tüm Mardin uçuşlarını görüntüleyebileceğiniz uçak bileti sistemimiz bir tık uzağınızda.


Adana, Akdeniz bölgesinin en önemli kentlerinden biridir. Çoğrafi konumu nedeni ile doğu kültürünü batı kültürüne bağlayan önemli köprü şehirlerinden biridir Adana. Bu köprü olma özelliği Adana` ya eşsiz bir kültür zenginliği kazandırmıştır. Sadece kültürel olarak değil, sanayi ve tarım alanlarında da adını önemli kentler arasına yazdıran Adana, günümüzde en tanınmış  ve en çok ziyaret edilmek istenilen iller arasındadır. 

Adana Havalimanı, sadece Adana` yı tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş noktalarına bağlamakla kalmaz, Adana` nın civar şehirleri için de havayolu ulaşımında kilit havalimanı olma özelliği taşımaktadır. Adana` ya yakın şehirlere uçak seferleri bulmak isteyen yolcular, öncelikli olarak Adana Havaalanı` nı tercih ederler. Bu yüzden Adana uçak biletleri gerek sıklığı bakımından, gerek havayolu firmalarının çeşitliliği bakımından, gerekse de uçak bileti fiyatları bakımından diğer büyükşehirler ile yarışır konuma gelmiştir. Bölgenin turistik konumu özellikle yaz aylarında Adana uçak seferlerini daha popüler yapmıştır. Adana` ya, Pegasus, Anadolujet, Atlasjet ve Türk Hava Yolları başta olmak üzere birçok havayolu firması, birçok şehirden direkt uçuşlar veya aktarmalı uçuşlar düzenlemektedir.

Siz de en uygun Adana uçuşları için farklı farklı sitelerden uçuş kontrol etmek yerine bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizi kullanarak birkaç adımda anında yurtiçi online bilet satın alabilirsiniz.

BORAJET Hakkında

Borajet, yepyeni ve deneyimli kadrosu, kaliteli, konforlu hizmet anlayışı ve emniyetli uçaklarıyla, daha önce uçulamayan birçok noktayı birbirine bağlıyor. Borajet’in ayrıcalıklı uçuşlarıyla bir an once tanışın, gökyüzünde yepyeni ve özel bir seyahat deneyiminin keyfini yaşayın.

BORAJET Kampanyaları

Borajet` ten Ücretsiz Servis
Borajet` den Gazilere İndirim

Haritada Borajet ile Mardin - Adana

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları