Denizli

Hatay Denizli Yurtiçi Uçak Biletleri

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus

Hatay - Denizli Biletleri

 
Fikir Paylaş
 
 
 
 
Lütfen yorumunuzda veya fikrinizde kişileri, firmaları, kurumları veya kuruluşları zor durumda bırakacak; onlara hakaret kabul edilecek ifadelerden kaçınınız.
Adınız Soyadınız
 
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz veya Fikriniz
 
Güvenlik sorusu , 1 + 4 = ?
 
Puanınız
 
 

Medeniyetin Beşiği Antakya` uçak biletleri online ekranda

Tekstil başkenti Denizli` ye uçuşları görün

Hatay Şehir Rehberi
 
Hatay Şehir Rehberi
 
Hatay Şehir Rehberi
Hatay şehri, başka bir deyişle Antakya, tabiri caizse Anadolu` da çeşitli medeniyetlerin harmanlandığı ve hoşgörünün cadde cadde sokak sokak yayıldıği sayılı şehirlerden biridir. Antakya şehrinin ismi Antiochia kelimesinden gelmekte olup, dönemin Komutanı Antiochius` a adanan ve "Antiochius` un Toprakları" anlamına gelen bir isim taşır. 

İnsanlık tarihinin Mezapotamya` da doğduğunu varsayarsak, Hatay binyıllardır süregelen bu tarihin ilk ve en önemli tanıklarındandır. Yıllar geçmiş, Hatay` da hüküm süren devletler, dinler ve liderler tarih boyunca değişmiş; ama Hatay` ın her dönemde önemli bir şehir olduğu gerçeği hiçbir zaman değişmemiştir. Çünkü Hatay, Mezapotamya` yı Anadolu` ya ve Akdeniz` e bağlayan önemli bir köprü görevi görmektedir. Hatay` da tarih boyunca süregelen bu medeniyetler, birbirleri ile o kadar uyum içinde yaşamıştır ki, bu şehri hoşgörünün başkenti seçmek yanlış olmaz. 

İnsanların Hatay` a gelmesi için pek çok sebep sayılabilir. Hatay` ın ticari potansiyeli, doğal ve tarihi güzellikleri, kültürel miraslar, din ve inanç turizmi...vb. bu sebeplerden sadece birkaçıdır. Özellikle inanç turizmi açısından Hatay, uluslararası kulvarda pek ç Hatay Şehir Rehberi
Denizli Şehir Rehberi
 
Denizli Şehir Rehberi
 
Denizli Şehir Rehberi
Denizli, hem turizm alanında hem de sanayi alanında başarılı olan Türkiye` nin sayılı şehirlerinden biridir. Bölge sanayisi ağırlıklı olarak tekstil ve dokuma üzerine kurulmuştur. Öyle ki, Denizli günümüzde Türkiye` nin tekstil başkenti sayılmaktadır. 

Turizm açısından da şanslı şehirlerinden biri olan Denizli, Pamukkale travertenler ve Hierapolis Antik Kenti ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin kesinlikle ziyaret edilecek noktalarından biri olmuştur. Pamukkale` deki pamuk rengi ve kale biçimindeki oluşum dünyanın sayılı harikalarından biri olarak kabul edilmektedir. Pamukkale` nin hemen yanındaki Hierapolis Antik Kenti ve Pamukkale içerisindeki antik havuz yine Denizli` deki önemli turistik unsurlardandır.

Denizli` nin ticari veya turistik ulaşımını hızlandırmak açısından Çardak Havalimanı 2008 yılında uçuşlara açılmış ve günümüzde Anadolujet ve Türk Hava Yolları başta olmak üzere dönemsel olarak diğer havayolu firmalarının da kalkış ve varış noktası haline gelmiştir. Denizli` den uçak bileti almak isteyen ziyaretçilerimiz bizim online bilet görüntüleme ve satın alma sistemimiz ile en uygun Denizli uçuşlarını listeleyebilir, Denizli uçak biletleri için Denizli Şehir Rehberi
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2013.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı Turk Travel/Eser Tur tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı ESER Turizm'dir. Rezervasyon ve Bilet Şartları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları