BORAJET

Borajet Diyarbakır Adana Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

BORAJET Bilet

Diyarbakır şehrinden Adana uçuşlarını görün

Fikir Paylaş

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır Şehir Rehberi
Diyarbakır ve çevresi tarih öncesi dönemlerden itibaren her devirde nemini korumuş Anadolu ile Mezopotamya Avrupa ile Asya arasında doğal bir geçiş yolu bir köprü görevi yapmış bu nedenle de çeşitli uygarlıkların tarihi ve kültürel mirasını günümüze kadar taşımıştır. Kent, tarih boyunca Amida, Amid, Kara-Amid, Diyar-Bekr, Diyarbekir ve Diyarbakır adlarını almıştır.

Adana Hakkında

Adana Şehir Rehberi
Adana, antik dönemde Kilikya bölgesinin en önemli kentleri arasındaydı. Efsaneler adını Gök Tanrısı Uranus`un oğlu Adanus`tan aldığını söylese de, Hattuşaş`da bulunan ve M.Ö. 1350 yılına tarihlenen bir taş tablette "Uru Adania" ismine rastlanır. Yaklaşık 4000 yıldır, ismi değişmeden günümüze kadar gelebilen en eski kentlerdendir Adana.
 

Borajet ile Diyarbakır - Adana

Borajet firması, ilk kurulduğunda özellikle kalabalık grup işadamlarına VIP hava taşımacılığı sunan bir nevi hava taksi olarak hizmet vermeyi planlamaktaydı. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ve titiz hizmeti sonucu Borajet , yurtiçi uçuşlar yapan havayolu firmalarından oluşan devler liginde boy göstermeye başladı. Özellikle seçtiği uçuş ağı ile Borajet uçak biletlerini daha tercih edilebilir yapan firma, birkaç havaalanına tek uçan havayolu firması olarak da bilinmektedir. Örneğin Uşak, Edremit ve Gazipaşa havalimanlarına düzenlenen Borajet uçuşları yoğun talep görmektedir.

Peki, bizim internet sitemizin diğerlerinden farkı nedir? Öncelikle, karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizde sadece Borajet uçak biletlerini değil, aynı havalimanına uçan tüm firmaları görüntüleyebilirsiniz. Örneğin Ankara` dan Gazipaşa` ya uçak bileti bakmak istediğinizde size Borajet seferleri ile birlikte aynı rotada uçan diğer havayolu şirketlerinin de seferlerini getirir. Böylece siz de firmaları karşılaştırır, dilediğiniz uçuşa online bilet alırsınız.Diyarbakır, hem tarihi ve turist güzellikleri bakımından hem de bölgeye liderlik eden coğrafi konumu bakımından ziyaretçilerin sık sık uğradığı şehirlerden biridir. Sadece turistik sebeplerden dolayı değil, iş ve eğitim sebebi ile de Diyarbakır` ı seçen vatandaşlarımız da Diyarbakır şehrine gittiklerinde sıradan bir doğu kentinden çok çok üstün bir şehir ile karşılaşmaktadır. Bazı gayri resmi kaynaklarda "Doğunun Paris`i" olarak anılır. Çünkü Diyarbakır` ın sosyal ve kültürel yaşam seviyesi, batıdaki büyükşehirler kadar olmasa da, standart bir doğu ilinin yukarısındadır.

Diyarbakır Havaalanı 1952 yılından bu yana hizmet vermekte olup hem yurtiçi uçuşlara hem yurtdışı uçuşlara, hem de askeri uçuşlara hizmet sağlamaktadır. Özellikle askeri personel, öğrenci, memur ve iş adamlarının tercihi olan Diyarbakır uçuşları, hem sefer sıklığı ile hem de ekonomik uçak bileti fiyatları ile Diyarbakır sakinlerini memnun etmektedir. Günümüzde Türk Hava Yolları, Anadolujet, Onurair, Sunexpress ve diğer havayolu firmaları hemen hemen her gün Diyarbakır uçuşları düzenlemektedir.

Uçakla Diyarbakır` a gitmek istediğinizde veya Diyarbakır` dan başka şehre uçmak istediğinizde bizim sistemimizden online uçak bileti alabilirsiniz. Karşılaştırmalı sistemimiz, uçuş yapmak istediğiniz tarihte online biletlemeye uygun tüm Diyarbakır uçak biletlerini karşılaştırabilir seçtiğiniz uçuşa internetten uçak bileti satın alabilirsiniz.  


Adana, Akdeniz bölgesinin en önemli kentlerinden biridir. Çoğrafi konumu nedeni ile doğu kültürünü batı kültürüne bağlayan önemli köprü şehirlerinden biridir Adana. Bu köprü olma özelliği Adana` ya eşsiz bir kültür zenginliği kazandırmıştır. Sadece kültürel olarak değil, sanayi ve tarım alanlarında da adını önemli kentler arasına yazdıran Adana, günümüzde en tanınmış  ve en çok ziyaret edilmek istenilen iller arasındadır. 

Adana Havalimanı, sadece Adana` yı tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş noktalarına bağlamakla kalmaz, Adana` nın civar şehirleri için de havayolu ulaşımında kilit havalimanı olma özelliği taşımaktadır. Adana` ya yakın şehirlere uçak seferleri bulmak isteyen yolcular, öncelikli olarak Adana Havaalanı` nı tercih ederler. Bu yüzden Adana uçak biletleri gerek sıklığı bakımından, gerek havayolu firmalarının çeşitliliği bakımından, gerekse de uçak bileti fiyatları bakımından diğer büyükşehirler ile yarışır konuma gelmiştir. Bölgenin turistik konumu özellikle yaz aylarında Adana uçak seferlerini daha popüler yapmıştır. Adana` ya, Pegasus, Anadolujet, Atlasjet ve Türk Hava Yolları başta olmak üzere birçok havayolu firması, birçok şehirden direkt uçuşlar veya aktarmalı uçuşlar düzenlemektedir.

Siz de en uygun Adana uçuşları için farklı farklı sitelerden uçuş kontrol etmek yerine bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizi kullanarak birkaç adımda anında yurtiçi online bilet satın alabilirsiniz.

BORAJET Hakkında

Borajet, yepyeni ve deneyimli kadrosu, kaliteli, konforlu hizmet anlayışı ve emniyetli uçaklarıyla, daha önce uçulamayan birçok noktayı birbirine bağlıyor. Borajet’in ayrıcalıklı uçuşlarıyla bir an once tanışın, gökyüzünde yepyeni ve özel bir seyahat deneyiminin keyfini yaşayın.

BORAJET Kampanyaları

Borajet` ten Ücretsiz Servis
Borajet` den Gazilere İndirim

Haritada Borajet ile Diyarbakır - Adana

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları