ANADOLUJET

Anadolujet Bursa Erzurum Yurtiçi Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

ANADOLUJET Bilet

Bursa şehrinden Hadi gel Erzurum` a uçakla gel

Fikir Paylaş

Bursa Hakkında

Bursa Şehir Rehberi
Bursa, Türkiye`nin büyük metropol kentlerinden ve en çok nüfusa sahip 4. şehridir. Ekonomik açıdan Türkiye`nin gelişmiş kentlerinden biri olan Bursa doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır. Bursa`da en çok Osmanlı İmparatorluğu`nun kuruluş dönemine ait tarihî eserlerin bulunmasının sebebi ise, Bursa`nın Osmanlı Devleti`nin ilk başkenti olmasıdır.

Erzurum Hakkında

Erzurum Şehir Rehberi
Doğu Anadolu Bölgesi`nin en büyük kenti olan Erzurum oldukça eski bir yerleşim birimidir. Palandöken Dağı eteklerinde kurulu olan kent son yıllarda kış turizmi açısından büyük önem kazanmıştır. Tarihi yönden çok zengin bir çok eseri barındıran ve adeta bir kültür merkezine benzeyen kent günümüzde önemli bir turizm potansiyeli taşımaktadır.
 

Anadolujet ile Bursa - Erzurum

Anadolujet firması, milli havayolu firmamız olan Türk Hava Yolları` nın bir markasıdır. Türk Hava Yolları 2008 yılında bir karar aldı ve dünya devleri ile yarışırken, genelde yurtiçi uçuşlar yapan ve nispeten daha küçük havayolu firmalarıyla ucuz uçak bileti rekabetine girmek istemediği için Anadolujet markasını yarattı. Böylece THY, uçak bileti fiyatlarında rekabet yaratmak için kaliteden ödün vermek zorunda kalmadı.

İlk başlarda sadece Ankara kalkışlı seferler yapmayı planlayan Anadolujet, gün geçtikçe ve Anadolujet uçak biletine talepler arttıkça uçuş ağını ve uçuş ağındaki şehirlere uçuş sıklığını genişletti.

Bizim sistemimizde sadece Anadolujet uçak biletlerini görüntülemiyorsunuz. Sistemimizin size sunduğu avantajla, uçak bileti araması yapmak istediğiniz güzergahı ve tarihi girdikten sonra o güzergahtaki tüm havayolu firmalarını görüntüleyebiliyorsunuz. Dahası, uçuşları gözden geçirdikten sonra ise size en uygun uçak biletini seçip online bilet alabiliyorsunuz. Böylece Anadolujet online bilet almanın ne kadar kolay olduğunu siz de görmüş oluyorsunuz.Bursa konusunda anlatmaya nereden başlayacağımızı bilemiyoruz. Bursa` ya dair anlatılacak o kadar çok bilgi var ki... Örneğin: Osmanlı Devleti` nin kuruluşu, Hacıvat ile Karagöz, İnegöl Köftesi, Uludağ, Hanlar, Camiler, Türbeler... Bursa tüm bu motifleri tarihinde ve içerisinde barındıran bir şehirdir. İslamiyeti yaşamak isteyen, alışveriş yapmak isteyen, kayak sevdası olan, tarihe merak duyan...vs. her kesimden ziyaretçinin önemli uğrak noktalarındandır Bursa. Konumu itibari ile denizden havadan ve karadan, önemli büyükşehirlere yakındır ve Bursa bu avantajını her sektörde kullanmaktadır.

Bursa` ya ulaşım civar şehirlerden karayolu ve deniz yolu ile sağlanabilmektedir. Ama Bursa` dan uzakta iseniz en uygun seçenek havayolu ulaşımıdır. Bursa Yenişehir Havaalanı da bu sebepten dolayı tüm misafirleri ağırlamaktan memnuniyet duyar. Bu havalimanı her ne kadar 1940 yılında askeri üs olarak kurulsa da, 2000 yılına gelindiğinde artık sivil havacılık işletmesine açılmış ve Bursa uçuşları düzenlemeye başlamıştır. Günümüzde pek çok havayolu şirketi sıklıkla Bursa` ya uçuşlar düzenlemektedirler.

Bizim karşılaştırmalı uçak bileti sistemimizde, kalkış - varış noktasını ve tarihi seçtikten sonra o güzergahta gerçekleştirilen tüm uçuşları listeleyebilirsiniz. Bursa` dan uçuşlar veya Bursa` ya uçuşlar için de kullanabileceğiniz online bilet sistemi, tüm uçuşlara ekonomik uçak biletleri bulmanıza yardımcı olmaktadır. Kısacası, tüm Bursa uçak biletleri bir tık ötenizde duruyor.


Erzurum şehrinin adı geçince insanın aklına sayısız öge gelmektedir. Çifte Minareli Medrese, Palandöken Kayak Merkezi, Erzurum Kongresi, oltu taşı, cag kebabı, cirit atma...vb. Erzurum` a has tarihi ve turistik motifler saymakla bitmez. Medreselerinde yüzyıllar boyunca ilim öğretilen, yaylarında cirit atılan, ovaları bereketli Erzurum, tarih boyunca da sürekli istenen ve paylaşılamayan bir kent olmuştur.

Erzurum` a insanların gelmesi için pek çok neden vardır. Palandöken` de kayak yapabilirler, tarihi yapılarında geçmişe yolculuk edebilirler, mutfağında farklı lezzetler tadabilirler veya sadece işleri vardır, o yüzden gelirler. Bu şehire hızlıca gelmek isteyenler için en uygun ulaşım aracı havayolu ulaşımıdır. Erzurum Havalimanı, Eruzurum seyahati için havayolu ulaşımını seçen yolculara 1966 yılından bugüne hizmet vermektedir. Anadolujet, Onurair, Türk Hava Yolları, Sunexpress ve Pegasus gibi Türkiye` nin önde gelen havayolu firmaları düzenli olarak Erzurum uçuşları gerçekleştirmektedirler. Tüm bu firmaları tek ekranda görüp Erzurum uçak biletlerini karşılaştırmak; seçtiğiniz uçuşa anında online bilet almak için bizim sistemimizi kullanabilirsiniz.

ANADOLUJET Hakkında

Anadolujet, "Uçmayan Kalmasın!" sloganından yola çıkarak başkentin konumuna yakışır şekilde hizmeti tüm Anadolu`ya; uygun fiyatlarla, güvenli, hızlı ve zamanında uçuşlarla temel ihtiyaç olarak yaygınlaştırmak istemiştir. Anadolujet firması, ulaşım ağını günden güne arttırarak hava ulaşımının sektör içindeki yerini daha sağlam bir temele oturtmak istemektedir.

ANADOLUJET Kampanyaları

Anadolujet Kocaeli` ye Uçuruyor
Anadolujet Park & Fly Hizmeti

Haritada Anadolujet ile Bursa - Erzurum

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları