THY

THY Antalya BERLİN Almanya Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

THY Bilet

Antalya şehrinden Diğer tüm şehirlere uçak biletleri

Fikir Paylaş

Antalya Hakkında

Antalya Şehir Rehberi
Antalya, Akdeniz Bölgesi`nde yer alan; doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkezi Kaleiçi ve büyük ölçekli turizm yatırımları ile Türkiye` nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Resmi olmayan birçok kaynakta Antalya` dan "Turizmin başkenti" sıfatı ile bahsedilir.

Yurtdışı Promosyon Uçuşlar

İstanbul

300 EUR 'den
başlayan fiyatlarla
 

THY ile Almanya, Antalya - BERLİN

Türk Hava Yolları, kurulduğu 1933 yılından bu yana ilerlemesini sürdürmüş, sivil havacılık sektöründe dünya devleri arasında yer almayı hedefleyerek ilerleyişini hala da sürdüren bir havayolu firmasıdır.

Türkiye sınırları içerisindeki hava taşımacılığına açılmış olan tüm havaalanlarına inen THY firması, özellikle Star Alliance ittifakına katıldığı 2008 yılından itibaren gerek yurtiçi uçak biletleri, gerekse yurtdışı uçak biletleri satış rakamlarında lider havayolu şirketlerinden olmuştur. Türk Hava Yolları firması, THY logosu altında, yolcularına en ekonomik uçak bileti fiyatlarını sağlamasa da, bünyesinde kurduğu AnadoluJet firması ile ekonomik bilet fiyatları konusunda diğer yurtiçi havayolu firmaları ile rekabet eder duruma gelmiştir.

Bizim sistemimizde, Türk Hava Yolları uçak biletlerini, THY uçuşlarının saatini ve THY bilet fiyatlarını diğer havayolu firmaları ile karşılaştırabilir, dilediğiniz uçuşa online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yaptırdıktan sonra geriye sadece cep telefonunuza ve e-mail adresinize gelen bilet bilgileriniz ile uçağa binmek kalır.Antalya sadece Türkiye` nin değil, tüm dünyanın tanıdığı ve ilk fırsatta ziyaret edilecek tatil yöreleri listesine eklediği bir şehirdir. Coğrafi konumu, iklimi ve deniz kenarında oluşu Antalya` yı yüzlerce, hatta binlerce yıldır önemli bir yaşam ve ticaret noktası haline getirmiştir. Bu özelliği günümüzde de devam etmektedir. Hoşgörülü ve çağdaş insanları, turistik ve doğal güzelliklerle dolu çevresi ile yaşanacak güzel bir şehir olmanın yanı sıra; hava, kara ve deniz yolları bağlantıları ile de ticaretin gözbebeği olmuştur Antalya.

Türkiye` de tatil deyince, uluslararası camiada ise Türkiye deyince akla ilk gelen şehirlerden bir Antalya` dır. Bu nedenle hem yurtiçinden hem de yurtdışından çok yoğun talep vardır bu şehre. Ülkenin en güneyinde olması ve kuzeyinin dağlarla kaplı olması Antalya` ya karadan ve denizden ulaşımı zorlaştırmaktadır. Bu yüzden insanlar Antalya` ya gelirken daha çok havayolu ulaşımını seçmektedir. Bu durum Antalya Havaalanı` nın özellikle yaz döneminde tam kapasite çalışmasına neden olmaktadır. 

Yurtiçi ve yurtdışı pek çok şehirden Antalya` ya direkt veya aktarmalı uçuşlar düzenlenmektedir. Uçuş sıklığının fazla oluşu uçak bileti fiyataları` nın uygun seviyede olmasına sebep olmaktadır. Dolayısı ile, Antalya uçak biletinizi son dakikada almadığınız sürece ekonomik bilet fiyatları yüzünüzü güldürür. Bizim uçak bileti karşılaştırma sistemimiz ile tüm uçuşları karşılaştırabilir ve dilediğiniz sefere internetten uçak bileti satın alabilirsiniz.  


En uygun BERLİN uçuşları tek ekranda!Orta Avrupa’da bulunan Almanya, kuzeyde Kuzey Denizi ve Danimarka; doğuda Polonya ve Çek Cumhuriyeti; batıda Fransa, Lüksemburg, Belçika ve Hollanda; güneyde Avusturya ve İsviçre ile komşuluğu bulunan; sanatsal ve kültürel zenginlikleriyle adeta bir müzeler ve mimari cenneti olarak bilinen ve doğal güzellikleriyle de sizleri büyülemeye hazır bir ülke.

Birçok uluslararası havalimanı bulunması sebebiyle ulaşımın çok kolay olduğu Almanya’ya en önemli havalimanları arasında bulunan Bavyera’daki Augsburg Havalimanı, Berlinde’ki Berlin Schönefeld Havalimanı ve Berlin Tegel Otto Lilienthal Havalimanı ve Düsseldorf’ta bulunan Düsseldorf Uluslararası Havalimanı ile rahatça seyahat edebilirsiniz.

Siz de tüm Almanya uçuşlarını karşılaştırarak size en uygun uçak biletini almak için sitemizden faydalanabilir; rahat ve güvenli bir şekilde çok ekonomik fiyatlarla Almanya’ya uçakla seyahat edebilirsiniz.

Almanya Hakkında

Almanya Ülke Rehberi
Almanya’ya gittiyseniz Berlin’deki doğa harikası parkları gezmeyi, ünlü tarih ve sanat müzelerini, Barok ve Rokoko tarzı mimari yapılarını ziyaret etmeyi, Hamburg Limanında’ki balık pazarındaki binbir eşit deniz ürünleri arasında alışveriş yapmayı sakın ihmal etmeyin. Ayrıca doğa harikası ormanları arasında bulunan muhteşem kaleleri de ziyaret ederek ortaçağa doğru bir zaman yolculuğuna çıkabilirsiniz.

THY Hakkında

Türk Hava Yolları
Türk Hava Yolları, yönetimi ve çalışanları ile birlikte, gerçekleştirdiği bütün faaliyetlerde emniyet ve güvenliği ön planda tutarak her seviyedeki çalışanın gönüllü katılımları ile bildirim ve raporlarını teşvik eden, gelen bildirimleri cezalandırma için kullanmayacağını taahhüt eden ve şirket prensiplerinin yerine getirilmesini sağlayan bir havayolu firmasıdır.

Haritada THY ile Almanya, Antalya - BERLİN

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları