arabul.com
Online Uçak Bileti
Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
 
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter

Aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak detaylı uçuş arama ekranına ulaşabilirsiniz

Popüler firmalarından birkaçı
Popüler kalkış şehirlerinden birkaçı
Popüler varış şehirlerinden birkaçı
Tüm Uçuşları Gör
Alo Bilet Hattı 0332 582 0 200
Firmaları Karşılaştır
Sektörden Haberler
Air Berlin 2014 ikinci çeyrekte kar ettiğini açıkladı
Air Berlin 2014 ikinci çeyrekte kar ettiğini açıkladı
Yurtdışı Biletler Hakkında
  Tüm Haberler
Yurtiçi Online Bilet Nasıl Online Bilet Alırım? Bilgi Bankası
Uçakla mesafeler artık daha kısa! Tüm firmaları karşılaştırın, seçin, alın ve uçun! Adım adım nasıl online bilet alabileceğinizi ve uygun bilet bulmanın püf noktalarını keşfedin. Uçak biletleri, havaalanları ve uçuşlar ile ilgili her konuda bilgiye ulaşmak bir tık ötenizde.
Bilgi Bankası
Bilet Alma Süreci
İlk Defa Uçacaklar İçin
Genel Uçuş Kuralları
Uçak Kabin Kuralları
Rezervasyon ve Bilet Şartları
Gizlilik Politikamız
İptal - İade Şartları
İptal - İade Şartları

UcakBiletiAraBul.com sitemiz aracılığı ile satın alınmış biletlerin iptal işlemleri ilgili havayolundan da yapılabilmektedir, ancak bilet değişiklik, iptal ve iade işlemleri (0332) 582 0 200 acenteliğimize veya yurtiçi biletleri bağlı bulunduğumuz BiletALL ( BİLETAL İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 0850 360 32 58 - 0 352 222 44 55 ) çağrı merkezine iade talebinde bulunduğunuz takdirde işleme alınacaktır. Satın alınan biletlerde iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptal kuralları çerçevesinde uygulanacaktır.

Uçuş kalkış saatinize göre biletinizi iptal etmek isterseniz;

Türk Hava Yolları;
- Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten fazla bir zaman var ise biletiniz cezasız iptal edilir. Hizmet Bedeli iadesi yoktur. Cezasız değişiklik yapılabilir. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
- Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten az bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 'u ceza olarak tahsil edilir. Bilet bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
- Anadolu jet uçuşları için O ve U sınıfına kesilen biletlerin hiçbir şekilde iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir.
- THY uçuşları için G ve P sınıfına kesilen biletlerin hiçbir şekilde iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir.
- Uçuştan sonra bilet iadesi yapılamaz.

Atlasjet Havayolları;
- Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten fazla bir zaman var ise biletiniz cezasız iptal edilir. Hizmet bedeli iadesi yoktur. Cezasız değişiklik yapılabilir. Değişiklik işlem ücreti alınmaz ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
- Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten az 30 dk fazla bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 -u ceza olarak tahsil edilir. Bilet bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
- Tarifeli uçuş saatinize, 30 dk az bir zaman var ise biletinizin iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir. ÖNEMLİ UYARI! Türk Havayolları, Anadolujet ve Atlasjet değişiklik ve iptal şartlarında farklı uygulama başlattığı takdirde güncel uygulama dikkate alınır. Söz konusu güncellemelerin havayolu tarafından geç bildirilmesinden www.UcakBiletiAraBul.com sitesi sorumlu sayılmayacaktır.

Bilet satın alma işlemlerinin web sitemizden yapılması halinde;

www.ucakbiletiarabul.com internet sitesi üzerinden online olarak alınan uçak biletlerinin iptal iade veya değişiklik taleplerini aşağıda belirtilen departman numaramızdan gerçekleştirebilirsiniz:
0850 360 32 58 BILETALL

www.ucakbiletiarabul.com internet sitesi üzerinden irtibat numarası alıp telefondan satın aldığınız uçak biletlerinin iptal iade veya değişiklik taleplerini aşağıda belirtilen departman numaramızdan gerçekleştirebilirsiniz:
0332 582 0 200 İKİA Turizm

- Şayet biletinizi bizim sistemimizden almamış iseniz;

THY Bilet iptal / düzeltme : 0212 444 0 849
AnadoluJET Bilet iptal / düzeltme : 0212 444 2 538
AtlasJet Bilet iptal / düzeltme : 0212 444 3 387
OnurAir Bilet iptal / düzeltme : 0212 444 66 87
Pegasus Bilet iptal / düzeltme : 0212 444 0 737
Sunexpress Bilet iptal / düzeltme : 0212 444 0 797
Sky Air Bilet iptal / düzeltme : 0212 444 91 91
Borajet Bilet iptal / düzeltme : 0212 444 26 72
İzair Bilet iptal / düzeltme : 0212 444 44 99

Yukarıdaki bilgilerin tamamı sadece bilgilendirme amaçlıdır. Güncel prosedür, kural ve bilgiler için çağrı merkezimizi veya havayolu firmasının çağrı merkezini arayınız.

Şehir Rehberinden

Ülke Rehberinden

Havayolu Firmalarından

Prag Şehir Rehberi
Yüzlerce yıllık tarihi boyunca doğal afetler ve savaşların neredeyse hiç uğramamasından olsa gerek, Prag’ın tarihi yapısı Avrupa’nın çoğu şeklinden daha iyi korunmuş durumda. Hâlâ ayakta olan taş yollar, köprüler, katedraller ve birçok başka yapı Prag’a günümüzde az bulunan bir atmosfer kazandırıyor. Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olarak görülen Prag, günümüzde Orta Avrupa’nın en önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmiş; her yıl milyonlarca turist bu görkemli kenti ziyaret ediyor.
Macaristan Ülke Rehberi
 
Aziz Martin Ülke Rehberi
 
- Iran Air
 
- Air Arabia
 
- SunExpress
 
- United Airlines
 
- Delta Airlines
 
- Air China
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları